Nieuws

Nieuws / De Wall of Fame van de tennisclub

De tennisleden hebben weer heel wat sportieve prestaties neergezet en daarbij duidelijk onvergetelijke momenten beleefd. Ontdek onze sterren hier...



Competitieresultaten TC Merelbeke 2018 jeugd

 

Provinciaal en intergewestelijk interclubkampioen 

Jongens 13/1: met Nicola Bottelberghs, Sebastien Cauhapé, Matteo Torres en Bram Van Quickelberghe.

 

Ethias Tour 1 Vlaanderen

Jongens 13/1: Sebastien Cauhapé werd als eerste Oostvlaming vierde. 
Nicola Bottelberghs werd als tweede Oostvlaming veertiende.
 Bram Van Quickelberghe werd als vijfde Oostvlaming negentiende.

Meisjes 13/1: Eline Van Quickelberghe werd als derde Oostvlaming achttiende.

 

Ethias Tour 2&3 Vlaanderen

U9/3 Simon Vantomme werd als tweede Oostvlaming tiende.

Jongens 11/3 Wout de Rijcke werd als derde Oostvlaming zestiende.

Jongens 13/2 Nicola Bottelberghs werd als tweede Oostvlaming vierde.

 

Jongens 13/3 Robbe Vanderstraeten werd als tweede Oostvlaming negende



 

Competitieresultaten TC Merelbeke 2018 volwassenen

 

Interclubkampioen Oost-Vlaanderen


Dames 3 (4 spelers: 145-200 punten): met Sophie De Brauwer, Katrien Leijman, Camille Verleyen, Melanie Vis, Karolien Verstrepen, Yulia Epina en Sandrine Doolaege.

Heren 2 (4 spelers: 205-270 punten): met Gert Bottelberghs, Kobe Vandelanotte, Robby Geirnaert, Kenneth Verhaeghe, Gilles Braeckman, Dirk Schalck, Nicolas Salamon, Florian Vandelanotte en Patrick De Scheerder.

Enkelcriterium Oost-Vlaanderen 

Dames 5:  Marjolein Morbé werd vierde en speelde halve finale masters.

Heren 4: Jens Vandenmeersschaut werd vierde en speelde finale masters.

Heren 45/2: Dirk Schalck werd eerste en speelde finale masters.

Dubbelcriterium Oost-Vlaanderen 

Dubbel dames 1 (90 punten): Yulia Epina en Melanie Vis werden eerste.

Dubbel dames 2 (60 punten): Yulia Epina en partner (Jolien Naessens) werden eerste en wonnen finale masters.

Dubbel dames 3 (30 punten): An Vermassen werd vierde en won met partner (Marleen Van Veirdegem) gewestelijke en intergewestelijke masters.

Dubbel dames 4 (15 punten): Ine Elebaut en An Vermassen werden eerste. An won masters met andere partner (Kimberly Dewinter).

Dubbel heren 2 (90 punten): Kenneth Verhaeghe en partner (Frederik D’Hulst) werden tweede en speelden finale masters.

Dubbel gemengd 2 (90 punten): Niels Schalck en partner (Lara Van Bergen) werden eerste en speelden halve finale masters.

 

Proficiat aan al deze TCM-leden met hun geleverde prestaties!



share: